19756 21. 11. 2010 12:41:12

Správne užívanie antikoncepcie?

Dobrý deň. Pred niekoľkými mesiacmi som bola u gynekologičky a predpísala mi antikoncepciu minervu a to hlavne z dôvodu mojej pleti pretože som mala dosť nepríjemné akné. Ja som váhala či ju mám brať pretože spolužiačky stále hovorili, ako po užívaní antikoncepcie pribrali a ako ju menia, aby im pasovala. Bála som sa, aby som takéto problémy nemala aj ja a tak som ju po dlhom rozmýšľaní začala bra ...

Komentáře (0)

19753 Markytka89 - 21. 11. 2010 11:21:10

7 denní pauza o týden dříve?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, beru HA Lindynette 20 a potřebovala bych oddálit menstruaci, což v mém případě nefunguje spojením dvou blistrů. Vždy začnu špinit. Bylo by možné vysadit po 14ti dnech, nechat proběhnout sedmidenní pauzu a potom začít brát další platíčko? Proběhla by tím pádem menstruace o týden dříve? Jsou tu nějaká rizika poškození cyklu, nebo možnost otěhotnění? Děkuji.

Komentáře (0)

19748 21. 11. 2010 3:12:05

Menstruace jen pár hodin

Dostala jsem menstruaci a krvácela jsem jen pár hodin.Od té doby mám divný pocit v podbříšku,je mi často nevolno a chodím skoro pořád na toaletu.Nemůže to být náznak těhotenství?Se svým bývalým přítelem máme nechráněný sex jen beru pilulky a ty nejsou moc spolehlivý pokud vím.

Komentáře (0)

19744 20. 11. 2010 20:56:14

Lindynette 20 a a Ibalgin

Dobrý den, chtěla jsme se zeptat zda Ibalgin snižuje nějak účinnost antikoncepce??

Komentáře (1)

19719 19. 11. 2010 21:07:03

Antikoncepce běhěm otěhotnění

Chtěla bych se zeptat, co se stane, když otěhotním ale nebudu o tom vědět a vezmu si antkoncepci? Mohu potratit?

Komentáře (0)

19694 19. 11. 2010 12:32:30

Učinnost antikoncepce?

Dobrý den, beru mou první antikoncepci Minerva. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech užívání je možné mít nechráněný pohlavní styk? Antikoncepci beru teprv 4tý den a chtěla jsem se zeptat zda je už spolehlivá po týdnu, 14 dnech užívání nebo později? Děkuji moc za odpověd.

Komentáře (0)

19669 18. 11. 2010 21:01:00

Větší prsa a ztmavlé bradavky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, po antikoncepci se mi zvětšila prsa. Je možné že tím zvětšením může dojít k tmavším bradavkám? Bojím se abych nebyla těhotná. Poslední dobou mě pobolívalo břicho ale menstruaci jsem dostala. Beru ATK mercilon. Děkuji

Komentáře (3)

19664 18. 11. 2010 19:55:58

Spolahlivosť ATK?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na spolahlivosť ATK. Beriem ju tretí mesiac (Minervu), teraz mám poslednú tabletku a má mi začať 7dnová pauza no mňa už teraz bolia kríže. Mám citlivé prsia a všimla som si bledulinko ružový výtok, beriem ju pravidelne akurát, že teraz ked sa posúval čas tak sa mi to posunulo aj v užívaní ATK. Chcela by som sa spýtať či tie vedlajšie účinky sú normálne. Pohlavný ...

Komentáře (0)

19660 18. 11. 2010 18:45:31

Mám přestat brát HA?

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda mám pokračovat v braní hormonální antikoncepce. Již rok nemám partnera a v nejbližší době ani žádný vztah neplánuju. Antikoncepci jsem si nechávala předepsat v 17-ti letech kvůli ochraně a nepravidelné menstruaci. Teď ale váhám, zda má cenu jí brát stále dál, když svou hlavní funkci - ochranu před početím - teď vlastně neplní. Děkuji.

Komentáře (4)

19653 18. 11. 2010 15:19:25

Hnedý výtok počas prvých troch mesiacoch

Dobrý deň. Beriem prvý krát antikoncepciu a po skončení cyklu mám hnedý výtok (niekedy krvavý). Gynekologička mi povedala, že je to počas prvých troch mesiacov užívania normálne. Je počas tohto obdobia pohlavný styk povolený, alebo máme radšej počkať, kým mi to prestane? Ďakujem.

Komentáře (1)

Healthy & Rich, s.r.o. © 2017 (3.0.6239.39280)

a