19735 20. 11. 2010 15:26:09

Menštruácia skôr pri užití escapelle

Čítala som, že po escapelle moze menstruacia trvat dlhsie nez zvycajne. Je to normalne? "Zastavi" sa sama alebo treba ísť k lekarovi? Vďaka

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Užitie tabletky "PO" má dosť nepriaznivý vplyv na váš cyklus, v zmysle jeho narušenia, narušenia jeho pravidelnosti, intenzity a podobne. lekára nie je nutné navštíviť. upraviť by sa to malo aj po jeho zásahu.

Komentáře uživatelů ...

20. 11. 2010 15:41:47

escepelle ti urobí riadny zmatok v menstruacii... mne tiez meskala 4 dni po uziti tabletky a mozes mat aj iné neziaduce ucinky.. ale neboj v pohode by to malo prejst.

Neskvik - 15. 6. 2012 13:42:30

ake nežiaduce učinky sa mozu dostavit?

mariah696 - 11. 10. 2015 5:56:25

chcem sa opytat 1.den po skonceni menstruacie som uzila tabletku po nechranenom sexe.presiel tyzden a mne sa znova zacala menstruacia je to v poriadku alebo treba ist lekarovi?

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2017 (3.0.6239.39280)

a