19868 23. 11. 2010 17:59:40

Výtok po zánětu moč. cest

Dobrý den,
užívám antikoncepci Katyu, měla jsem cca před měsícem zánět močových cest, dostala jsem antibiotika, za týden po tom, jsem měla menstruaci a uprostřed menstruace jsem měla sex, kdy se do mě přítel udělal.. před týdnem jsem bohužel chytla zánět moč. cest znovu, ale tentokrát se to stihlo vyřešit bez antibiotik.. po tomto zánětu mě začlo svědění a ve výtoku jsem měla něco hnědého, dnes už výtok změnil barvu na narůžovělou. Nepáchne. Myslíte, že je to zapříčiněno zánětem? A není možné že jsem těhotná? Když jsem měla antibiotika a přítel se do mě udělal během menstruace? Děkuji.

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Skôr si myslím že ATB, čo beriete mohli znížiť účinnosť ATK a preto ste začala špiniť. Pokaiľ to bude pokračovať a objavovať sa aj po ATB liečbe, riešiť to bude nutné s gynekológom. Počas menštruácie ste podľa mňa neotehotnela, je tam skoro nulové % aj keby ste ATK neužívala.

Komentáře uživatelů ...

28. 11. 2010 0:12:41

Tak už cca 3 dny výtok přestal být růžovo červený. Snad se tím vyškrtla možnost otěhotnění..

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2017 (3.0.6287.37230)