48 7.12.2008 10:35:39

Antikoncepcní injekce

Dobrý den, mám problém. Muj gynekolog mi po šestinedelí po porodu nasadil antikoncepcní injekce. V zárí mi aplikoval tretí a od té doby mi je špatne. Mám bolesti hlavy, mám dost casto stavy na omdlení a od 18. ríjna do dnešního dne témer nepretržite menstruuji, sice málo ale porád. Lze nejak úcinek antikoncepcní injekce utlumit? Tuto co mám, má úcinek až do poloviny prosince. Predem dekuji za odpoved. S pozdravem Katerina.

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Milá Katerino, je to pomerne složitý problém a nemní v mojí síle ho ted plne zodpovedet, tak jak by chtela, protože mi chybí mnoho informací. Injekce, které užíváte mají pomerne dobrou antikoncepcní úcinnost, která vás chrání pred neželaným tehotenstvím a na strane druhé muže také vyvolat vámi spomínané zdravotní potíže. Doufám, že jste svého gynekologa informovala, že vám daná antikoncepcní metoda nevyhovuje, a že máte také zdravotní potíže, které mužou a taky nemusejí souviset s danou antikoncepcní metodou. Je nutné v tomhle prípade navštívit lékare, který vám udelá potrebné vyšetrení, jestli vaše problémy souvisejí s antikoncepcí a nebo ne, a pak urcí další postup, jak vám pomoci. Není žádní duvod k cekání, dá se to snadno vyrešit, ale vyžaduje si to návštevu lékare, takže už necekejte a objednejte se.

Komentáře uživatelů ...

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2014 (2.1.5195.24171)

Váš názor na poradnu? X
a