11796  19. 5. 2010 12:11:14 - Radka79

Krvácení po porodu

Dobrý den, prosím o radu. Jsem 15 dní po porodu císařským řezem. Vše proběhlo bez komplikací. Ani žádné poporodní komplikace nenastaly. Teď už asi týden se mi ale stává, že tak každý druhý den jednorázově docela silněji krvácím. Krev je taková spíš jasně červená. Pak je zase krvácení velmi slabé nebo skoro žádné a barvu má světloučkou, spíš nahnědlou. To silnější krvácení přichází úplně nečekaně, není to při ani po kojení, ani po námaze, ale např. ve spánku apod. Také mi občas jakoby cuká v podbřišku. Není to moc časté ani bolestivé.
Je to normální? Moc děkuji za odpověď.

Kacenka   Kacenka [Porodní asistentka]
Milá Radka, vôbec sa ničoho obávať nemusíš, je to normálne a je to normálny a prirodzený priebeh šestonedelia. To jednorázové, silnejšie zakrvácanie sa neobjavuje náhodou po kojení alebo po väčšej námahe? Po cisárskom reze je sťahovanie maternice (delohy) trochu pomalšie, takže krvácať alebo špiniť môžete dlhšie ako po normálnom, spontánnom pôrode.

Komentáře uživatelů ...

25. 10. 2011 20:06:21
DOBRÝ DEN, ŠVAGROVÁ RODILA 12.HODIN A PO 12.HODINÁCH POUŽILI ZVON A NAKONEC RODILA CÍSAŘEM.MALÝ MÁ OTOK V HLAVIČCE A KRVÁCENÍ DO HLAVIČKY.JAK JE MOŽNÉ, ŽE JÍ NECHALI TRÁPIT TAKOVOU DOBU A NAKONEC JE MALIČKÝ NA TOM JAK JE... MY TO NEMŮŽEME POCHOPIT.JE TO SNAD NORMÁLNÍ POSTUP?! DĚKUJI ZA ODPOVĚDˇ.

Příznaky těhotenství Krvácení Léky Neplodnost Šestinedělí Ultrazvuk