14771  20. 7. 2010 1:46:10 - matuliiik

Rozchod pred nedávnom!

Dobrý den, pred nedávnym časom som sa rozišla s clovekom (obaja mame 24 rokov), o ktorom som si myslela ze je to ten pravy. Po polroku som ho nechala, pretoze ma zanedbaval a moje potreby boli na poslednom mieste, rovnako ako moj nazor vo vsetkych diskusiach.. Jednoducho, nevazil si ma. Tak som to skoncila. Neviem ako to vzal, no pokusa sa ma ziskat spat. Ja nechcem..nechcem zit v nefungujucom vztahu, v urazkach a ponizovani. Žit v tieni "dokonaleho" a este aj pysneho a samolubeho partnera naozaj nie je moj zivotny ciel. Len neviem dokedy mu budem schopna odolavat. Prosim, pomozte mi. Nechcem si znicit svoj este mlady zivot.

PhDr.Burdova   PhDr.Burdova [Psycholog]
Máte k věci výborně zodpovědný přístup. Pro případ, že by Vás to lákalo zpět, je dobré předem si ujasnit podmínky, pod kterými byste byla ochotná to zkusit znovu. Co, kdy, kde a jak od partnera potřebujete (partnerský přístup, diskusi, otevřenost tomu, co Vy jemu říkáte a také jeho ochotu pro Vás na sobě pracovat) a naopak čeho ve vztahu chcete vyvarovat především (ponižování, nadřazenosti jednoho nad druhým ...atd). Na druhou stranu, když si představím toho pyšného a nafoukaného, dokonalého muže, to možná není až takové lákadlo, ne..?

Komentáře uživatelů ...

matuliiik
20. 7. 2010 10:23:11
Nic viac som od neho nechcela, len aby pridal podstatnu davku uprimnosti..to je vsetko. Je to mamin milacik.. Este nikde nic a uz ma na kazdu situaciu tisic vyhovoriek, preto nespravil, o co ste ho ziadali.. Nechcem idealneho muza, len nejakeho naozaj charakterneho. To naozaj od neho chcem tak vela?!
PhDr.Burdova [Psycholog]
21. 7. 2010 11:52:00
Otevřenost v komunikaci, jak říkáte, charakter, je důležitá vlastnost. Víte, co chcete. Tedy Vám teď už nic v budování Vašeho osobního štěstí nebrání.

Nevěra Žárlivost Strach a Fobie Panická porucha Partnerské vztahy