15641  4. 8. 2010 16:34:56 - kacka

Jak mu mám veřit?

Dobrý deň, mam takovy problem: jsme s pritelem uz 6 rok a nedavno jsem prisla na to,ze me podvedl.tvrdi ze jen jednou,ale tomu muzu verit a nemusim.jen mi rekl, že to byl takovy ulet,ale pritom si porad pisi sms,kam jde,tam ma telefon po ruce,nepusti ho.jak mu mam verit, že to skoncilo? Byla to pro me velka rana,protoze ho moc miluju,ale nejak to nezvladam pochopit.mluvili jsme o tom,ale vracet se k tomu nechce. Poradte mi, jak si mam znova vybudovat k nemu duveru a jak vse snaze snest. Dekuji mockrat. Katka(25).

PhDr.Ondrejkova   PhDr.Ondrejkova [Psycholog]
Dôvera, ktorá sa raz naruší sa buduje nesmierne ťažko. Neexistuje žiaden liek ani rada, ktorá by Vám opäť vliala silu a dôveru. Vášmu partnerovi by v prvom rade malo záležať na tom, aby ste sa cítili vo Vašom vzťahu bezpečne po tom, čo sa stalo. Pokiaľ máte potrebu porozprávať sa ako ďalej vo Vašom vzťahu, lebo stále neviete prestať myslieť na jeho neveru, mal by to rešpektovať. Nevracajte sa však k tomu prečo sa to stalo. Skôr riešte ako ďalej. Mal by Vás uistiť, že vzťah je ukončený a nepokračuje v nijakej forme, ani Smskovej. Ak sa SMSsiek nemieni vzdať, je to znak, že Váš partner vníma dôveru a vzťahy inak ako Vy a predpokladám, že dôveru už nevybudujete.

Komentáře uživatelů ...

4. 8. 2010 17:05:36
Chápu jak se cítíš,prožila jsem to samé,věřit už mu asi nikdy nebudeš,ale nezbývá než doufat nebo vztah ukončit,pokud si ale dobře rozumíte,přítel se k tobě chová hezky,tak to hoď za hlavu a nekontroluj ho,ublížilo by to hlavně tobě,mysli na to že kdyby s tebou nechtěl být tak by to skončil dávno a jestli nějakou má,tak pro něj není tak důležitá jako ty. Ale to že s sebou nosí všude telefon ještě nemusí nutně znamenat že je nevěrný,já si také beru všude telefon jen pro případ že by někdo volal nebo kdyby mi napsala kamarádka nebo kamarád,abych se vyhla zbytečným žárlivým scénám.Také neuškodí dát mu najevo že jsi žádaná ať tě nemá tak jistou.Držím palce ať vám to klape.
5. 8. 2010 10:20:48
vyser sa ne neho blbčeka. To chceš byt cely zivot s niekym, kto toto spravail? Akoze ma stale telefon so sebou? Snad si verite a hovorite vsetko nie? Tak to vyuzi proti nemu a ak nič neskrýva nech ti ten telefon ukáze...
6. 8. 2010 11:24:53
dekuji vsem za reakce na mou otazku.ukaze cas,jak to dopadne.katka

Nevěra Žárlivost Strach a Fobie Panická porucha Partnerské vztahy