16743  28. 8. 2010 11:35:37

Bolest v podbřišku po orgasmu

Dobrý den, již delší dobu mě obtěžuje tupá bolest v podbřišku po sexu a po orgasmu. Bolest není nijak nesnesitelná (zvladatelná bez prášku proti bolesti), bez krvácení, bez výtoku, sama odezní. Velice často trpím (i přes důslednou prevenci) kvasinkovými záněty, ty jsou však vždy přeléčeny, pod kontrolou lékařky. Mohou spolu tyto dva problémy souviset? Mám situaci dál řešit a trvat na dalších vyšetřeních? Děkuji.

Kacenka   Kacenka [Porodní asistentka]
Pokiaľ ste pod kontrolou lekára a momentálne žiadny zápal nemáte a neliečite sa na nič, tak by bolesť v spojitosti s pohlavným stykom nemala byť žiadna. Skôr si myslím, že je to len dôsledkom vyššieho prekrvenie. Vyžadovalo by si to riešenie vtedy, keby bolesť bola bola neznesiteľná a trvala by dlhšie ako tri dni a bola by prítomná aj bez spojitosti s pohlavným stykom či orgazmom. Rovnako záleží od doby ako dlho to už u seba pozorujete. Pokaiľ je už pár mesiacov, tak spomenúť lekárovi to samozrejme môžete.

Komentáře uživatelů ...

19. 9. 2011 10:41:38
Ja mam uplne ten samy problem. Psala jsem o radu do teto poradny, jelikoz doktori si nevedeli rady a nekdo mi poradil, ze pravdepodobne se pri orgasmu prilis napinam-z toho pak jsou ty krece. Mam se zkusit uvolnit i pri orgasmu. Zkusila jsem to a opravdu mi to pomohlo, bolesti uplne prestaly!!! Treba tato rada pomuze i tobe:-)

Výtoky Menstruace Antikoncepce Bolest v podbřišku Escapelle Vynechání pilulky