19188 7. 11. 2010 11:09:11

Hnědý výtok místo menstruace

Dobrý den, chěla bych se zeptat. Rok jsem brala antikoncepci a asi před třemi měsíci jsem ji vysadila. Od té doby jsem měla menstruaci normální, ale teď právě v době další menstruace mám hnědý výtok. Chtěla jsem se zeptat, zda to souvisí právě s tou vysazenou antikoncepcí, nebo je to projev nějakého zánětu. Děkuji Vám.

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - A nemôžete byť tehotná? Ak áno, tak si po skončení špinenie urobte test a podľa výsledku sa zariadite a objednáte k lekárovi na vyšetrenie. Ak test bude negatívny, tak to riešiť nemusíte. Hnedý výtok nie je prejavom zápalu alebo infekcie, hlavne ak je to v čase očakávanej menštruácie. Pokaiľ nemáte iné problémy, tak to v tomto cyklu riešiť nemusíte. Ale ak sa vám to zopakuje v nasledujúcom cykle opäť, tak bude nutné ísť na vyšetrenie.

Komentáře uživatelů ...

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2020 (3.0.6305.15317)