19426 12. 11. 2010 15:36:58

Antikoncepce a špinění

Dobrý den.
Beru antikoncepci Yadine už rok a půl. neměla sem žádné problémy.Před týdnem mi skončila menstruace a už týden beru nové platíčko, ale dneska sem začala špinět,má to spíše barvu jak tmavá krev, ale po hodině to skončilo.Každý měsíc to mám spíše den po mentruaci,jako takový konec. Je to týden po mentruaci normální? Děkuji za odpověd.

Běla Běla [Porodní asistentka] - Pokud jste neuděla chybu v užívání, pak může mít vliv na nepravidelné zašpinění i nemoc a užívání antibiotik.

Komentáře uživatelů ...

12. 11. 2010 16:49:32

Zapoměla sem dodat, že momentálně mám angínu a beru penicilin. Nemůže to být způsobeno i tím? děkuju

bambulik45 - 17. 2. 2014 14:12:17

Dobry den chcela by som sa opytat ze uzivam uz vyse roka antikoncepciu softinelle a ako beriem tabletky tak sa mi objavilo spinenie a ked si dam tabletku tak hned po jej uziti sa objavi krv a potom zase uz len spinenie...mam ich brat dobrat alebo vysadit??dakujem za skoru odpoved

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2020 (3.0.6305.15317)