19653 18. 11. 2010 15:19:25

Hnedý výtok počas prvých troch mesiacoch

Dobrý deň. Beriem prvý krát antikoncepciu a po skončení cyklu mám hnedý výtok (niekedy krvavý). Gynekologička mi povedala, že je to počas prvých troch mesiacov užívania normálne. Je počas tohto obdobia pohlavný styk povolený, alebo máme radšej počkať, kým mi to prestane? Ďakujem.

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Aj napriek špineniu ako sa zvykne tento výtok označovať ste plne antikoncepčne chránená a pokiaľ to ani vám ani partnerovi nevadí, tak kľudne môžete mať pohlavný styk.

Komentáře uživatelů ...

kika5 - 7. 1. 2013 15:25:33

Chcem sa spytať uživam antikoncepciu prvy krat CHLOE a po 10 dnoch uživania som ju vysadila lebo som mala strasne bolesti prsnikov ale aj podbrusku a aj po menzesi stael krvacam alebo mam vytoky.. chcem sa oypata ci to je normalne . a ak hej kolko to tak bude trvat tak ze budem mat stale vytok . dakujem vám

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2020 (3.0.6305.15317)