61639 Jana777 - 27. 6. 2016 10:46:19

Špineni místo menstruace

Dobrý den,
potrebovala bych poradit je mi 18 lež a zacala jsem brat novou antikoncepci Dienille, platicko jsem dobrala ale misto menstruace se dostavilo jen slabé spineni, břicho me ale boli stejne jako u normalni menstruace. U minule HA Jangee se mi to nestalo a menstruace byla v poradku hned od zacatku. Myslíte ze to muze byt jinym druhem HA, popřípadě co jiného by to mohlo byt? Za gynekologem ted jit nemuzu, jsem na dovolené a vrátím se az pristi tyden. Moc dekuji za odpovědi.

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Dobrý deň, nie je to prejav žiadneho problému. Pokiaľ ste lieky užívala ako ste mala, tak by ste nemala byť tehotná, to si overte, urobením tehot. testu. Ak bude negatívny, tak normálne pokračuijte v užívaní ďalej. Niektoré druhy HAK možu menštruáciu natoľko oslabiť, že v čase krvácania sa objaví len slebé špinenie, alebo ani to nie. Doležité pre vás je to, že to nie je prejavom žiadneho zdravotného problému a v užívaní HAK možete pokračovať ďalej.

Komentáře uživatelů ...

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2019 (3.0.6305.15317)