62036 mimi111 - 14. 7. 2016 20:40:33

Escapelle a vedlajsie ucinky

Dobry den,
V 2.den menstruacie som vzala tabletku po escapelle(trochu si myslim ze zbytocne a dost to lutujrm lebo mi len robi problemy). Menzes mi trval 9dni. Pot skonceni mi nastupili neziaduce ucinky...je mi na striedacku zle od zaludka, boli mam v podbrusku, opat je mi na vracanie. Bola som u dojtorkt po 2.tyzdni, vsetko bolo v poriadku ale ja mam naozaj strach. Do dalsej menstruacie mi zostavaju 4dni. Dnes mi bolo od poobedia zas zle, napina ma. Je to v poriadku? Nie je uz dost dlha doba od zovratia tabletky na to aby mi bolo stale zle? Prosim poradte mi. Dakujem

Kacenka Kacenka [Porodní asistentka] - Dobrý deň, áno užitie tabletky "PO" bolo tak trochu zbytočné, keďže obvykle v čase menštruácie má žena tzv. neplodné dny a tehotenstvo je veľmi málo pravdepobné. No s tým už nič nenarobíme, tabletku ste užila, to sa už vrátiť späť nedá. Pocity nauzei skutočne možu byť prejavom negatívnych vedaljších účinkov tabletky "PO". Pokiaľ problémy i po ďalšej menštruácii budú pokračovať doporučujem obrátiť sa na praktického doktorka k vylúčeniu príčiny v tráviacom trakte.

Komentáře uživatelů ...

Operace neproběhla úspěšně.

Healthy & Rich, s.r.o. © 2019 (3.0.6305.15317)