Partneři

Bc. Petra Krobotová – Všeobecná sestra

Bc. Petra Krobotová – Všeobecná sestra Petra vystudovala obor Ošetřovatelství na Slezské univerzitě v Opavě. Zabývá se především ošetřovatelstvím v pediatrii, tedy péčí o děti. V současné době se specializuje na dětskou výživu a laktační poradenství. Mezi zálibami najdete sporty všeho druhu a kynologii. Její odpovědi, týkající se kojení a péče o děti můžete nalézt také ve Feedo poradně.


Psychologická poradna Bez-tíže

Psychologická poradna Bez-tíže Psychologická poradna Bez-tíže poskytuje rodinnou i individuální psychoterapii. Specializujeme se na dětskou a rodinnou tématiku, ale přijímáme i klienty s psychiatrickými problémy. Jsme často v úzkém kontaktu s psychiatry. Náš přístup: Systemická psychoterapie, je založen na novém nahlížení problémů a hledání konkrétních řešení s respektováním klientova okolí. Méně pracujeme s minulostí a pátráním v nevědomí, více s pohledem na aktuální dění a na budoucnost.


PhDr. Zuzana Ondrejkova

PhDr. Zuzana Ondrejkova V živote každého z nás sú momenty, kedy potrebujeme poradiť, vypočuť, porozumieť, vyliečiť alebo nazbierať silu čeliť problémom. Často takéto momenty riešime s kamarátmi, no niekedy rada kamaráta alebo „skúsenosť staršieho“ nestačia. V súkromnej praxi poskytujem individuálnu psychoterapiu KBT /kognitívne begaviorálnu/ pre dospelých a klientov od 15 rokov.


Healthy & Rich, s.r.o. © 2020 (3.0.6305.15317)